פסגות – המומחים למימוש זכויות רפואית

אם מגיע לך כסף עקב תאונה או מחלה, מומחי זכויות רפואיות מבית פסגות יכולים לעזור לך.

מומחים ממעלה ראשונה

צוות תחום מימוש זכויות רפואיות מסתייע במרכזת בכירה לשעבר בתחום נפגעי עבודה בביטוח הלאומי שהייתה אחראית על הדרכה והסמכה של פקידי התביעות בסניפי הביטוח הלאומי ברחבי הארץ בכל הקשור בניהול תיקי התביעות לרבות ביקורת על עבודתם ועל עבודת הועדות הרפואיות. זו מביאה עמה 30 שנות נסיון בתחום.
כמו כן, צוות תחום מימוש זכויות רפואיות מסתייע ברופא כירורג בעל ניסיון רב. במסגרת הטיפול בתיק וכחלק מהשירות הניתן ללקוח מקבל הלקוח חוות דעת ראשונית רפואית המסייעת לביסוס התביעה.

 

פנייה ישירה לעורכי דין

הפנייה למשרד הינה פנייה ישירה למשרד עורכי דין והיא חוסכת את הצורך לפנות לגופים העוסקים במימוש זכויות רפואיות אשר מפנים את הלקוח לייצוג משפטי חיצוני שגורר עלויות נוספות ומעכב את הטיפול.

יחס אישי וליווי מקיף על ידי עורכי דין

לקוחות המשרד נהנים מיחס אישי וטיפול מקצועי מקיף של עורכי דין בכל הנוגע לתביעות הכרה באחוזי נכות, תאונות עבודה, אבדן כושר עבודה, תאונות דרכים והכרה בפגיעות שונות במסגרת השירות בכוחות הביטחון.

טיפול מקצועי מקיף

השילוב של חוות דעת רפואית ראשונית ובדיקת מומחים מאפשר למשרד להעניק ללקוח חוות דעת באשר לכדאיות ההליך והאפשרויות המשפטיות העומדות לרשותו. על בסיס חוות הדעת מעניק המשרד ללקוח שירותי ייעוץ וייצוג משפטי כדאי שתוכל/י לבצע מימוש זכויות רפואיות באופן אופטימלי.

תחומי תמחות

תאונות דרכים

טיפול בזכויות רפואיות

נכות כללית

אובדן כושר עבודה

גמלת סיעוד

ביטוח חיים – פיצויי

תאונות אישיות

תאונות עבודה

ועדה רפואית

פטור ממס

פיצוי נפגעי פוליו

גמלת ניידות

קבע עכשיו פגישת עם מומחה פסגות

שירות מיוחד המאפשר טיפול מלא בתיק שלכם בלי לצאת מהבית

קבע עכשיו פגישת וידאו אונליין ללא תשלום ובלי לצאת מהבית

למה אנחנו

N

מומחים בהתנהלות מול ביטוח לאומי

ידע וניסיון רב בהתנהלות מול ביטוח לאומי, ייעוץ על ידי בכירים לשעבר בביטוח הלאומי המכירים מקרוב את תהליך העבודה והדרישות השונות מן הזכאים

N

ייעוץ וייצוג משפטי

טיפול מקצועי ומקיף של עורכי דין המתמחה בזכויות רפואיות, נכות, תאונות עבודה, תאונות דרכים ועוד. טיפול משפטי מקיף ומימוש זכויות רפואיות באופן אופטימלי

N

צוות מומחים רחב

צוות המומחים כולל עורכי דיין, רואי חשבון, יועצי מס, רופאים ועובדים לשעבר של הביטוח הלאומי. מה שמאפשר ניתוח מעמיק ובדיקה של מגוון הזכויות הרפואיות להן עשוי להיות זכאי הפונה, ללא עלויות נוספות

פגישת ייעוץ בלי לצאת מהבית

אל תתמודדו לבד קבעו פגישה עם מומחה, במהירות בקלות וללא עלות.

לפגישה אונליין עם מומחה בחר תאריך ושעה.

ינואר 2021
אבגדהוש
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

חייג עכשיו לבדיקת זכאות חינם

053-6766766

פרטי התקשרות

טלפון

053-6766766

דואר אלקרוני

משרדים

רח' זבוטינסקי 35
רמת גן

צור קשר