זכויות רפואיות

זכויות רפואיות הינו תחום מקצועי שמטרתו לסייע לנפגעי תאונות, פציעות, מחלות וליקויים רפואיים בקבלת הזכויות והכסף המגיעים להם מן המדינה. זכויות אלו מגיעות למי שנפגע במקום העבודה, בדרך אליה וממנה ולמי שעובד בסביבת עבודה מזיקה.

הזכויות והפיצוי מגיעים גם למי שסובל מאובדן כושר עבודה, מבעיה נפשית או פיזית הפוגעת בכושר ההשתכרות ועוד. חובת הוכחת הפגיעה וחומרתה מוטלת על הנפגע, והגופים האחראים על מתן הפיצויים נוטים להקשות על הפונים אליהן, מחשש לניצול המערכת אנחנו ב"עתיד בטוח" נאפשר לך לקבל את כל הזכויות אשר יבטיחו את עתידך.

זכויות רפואיות אלה ניתנות מול הביטוח הלאומי – כמענקים, קבלת פיצויים או קצבאות וכן ניתנות מול מס הכנסה – כפטורים או הקלות בתשלומי מס הכנסה. הזכויות עשויות להעניק בסוף התהליך, בין היתר, קצבה חודשית או שנתית, תעודות המקנות הנחות מול גורמים ממשלתיים ופרטיים, פטור ממס הכנסה ועוד.

הכרה בזכויות רפואיות

הליך בירוקרטי סבוך שאנחנו המומחים נחסך לך הליך סבוך זה ונבטיח לך עתיד אחר.

כדי לוודא שרק מי שבאמת זכאי יוכר ככזה, המוסד לביטוח לאומי מעביר את מבקשי הזכאות תהליך ארוך ומסורבל לעיתים של בירוקרטיה וקבלת אישורים. תהליך ההכרה בזכויות רפואיות כולל פניה לגופים המתאימים (המוסד לביטוח לאומי, מס הכנסה, חברות ביטוח וגופים נוספים), ובמקרה הצורך גם הפנייה לוועדה רפואית.

פסגות מסייעים בהתמודדות עם הבירוקרטיה

בשלב זה נכנסים לתמונה ארגונים וחברות המתמחים בזכויות רפואיות. גופים אלו מתמחים בהתנהלות מול הרשויות והינם בעלי ידע וניסיון בכל הנוגע לדרישות השונות מן הזכאים. באפשרות מומחים אלו להקל את התהליך על הזכאים ועל משפחותיהם.

חברת "פסגות", המתמחה בזכויות רפואיות, מסייעת בניתוח המקרה ובבדיקת המיצוי המרבי של הזכויות; בהכנת האישורים הדרושים ובבניית התיק הרפואי; במילוי הטפסים המתאימים ובהגשת התביעות; בהכנה לוועדה הרפואית ובניתוח תוצאות הוועדה; וכן בטיפול בהחזרי מס לשכירים. לא מדובר בייצוג משפטי או שירות משפטי. הבדיקה הראשונית ללא תשלום וללא התחייבות.

השירות המלא ניתן בתשלום על ידי הנבחרת של פסגות הכוללת רואי חשבון, יועצי מס, רופאים ועובדים לשעבר של הביטוח הלאומי אשר בין השאר גם ניהלו מחלקות. המומחים מנתחים כל מקרה לגופו ובודקים מגוון של זכויות רפואיות להן עשוי להיות זכאי הפונה.

בשלב הבא מסייעים המומחים, כאמור תמורת תשלום, בהכנת האישורים הנדרשים, בבניית תיקו הרפואי ובהגשת התביעות לגופים המתאימים. במידה והפונה נדרש להופיע מול ועדה רפואית, צוות המומחים דואג להכין אותו וכן מסייע לו בניתוח תוצאות הוועדה.

פרטי התקשרות

טלפון

053-6766766

דואר אלקרוני

משרדים

רח' זבוטינסקי 35
רמת גן

צור קשר